Pokaż Ogłoszenie


Kontakt Pomoc
Kontakt Prawnik
+48 000 000 000
Warszawa, mazowieckie, Polska
Zobacz strone www
PLN 20,000.00
Więcej Informacji
Obowiązki

Prowadzi badania prawne i przygotowuje pisemne materiały do wykorzystania w reprezentowaniu Służby pocztowej i doradzaniu urzędnikom pocztowym.
Uczestniczy w konferencjach niezbędnych do reprezentowania lub doradzania urzędnikom Poczty.
Bezpośrednio doradza urzędnikom pocztowym i reprezentuje Postal Service w sprawach prawnych z udziałem podmiotów zewnętrznych.
Przygotowuje odpowiedzi na zapytania Kongresu, agencji rządowych i opinii publicznej.
Przygotowuje opinie, memoranda, decyzje, rozporządzenia, zeznania lub formalne dokumenty w postępowaniach, w których Służba pocztowa jest stroną.

Kwalifikacje

Umiejętność przygotowania przedprocesowych briefów, wniosków, pism procesowych, pism procesowych, odpowiedzi i innych dokumentów w celu samodzielnego przedstawiania spraw, przy niewielkim lub żadnym bezpośrednim nadzorze.
Zdolność do udzielania porad prawnych i usług w zakresie regulacji, praktyk i innych kwestii prawnych oraz formułowania opinii obejmujących analizę i interpretację prawa federalnego, stanowego i lokalnego.
Zdolność do wnoszenia spraw do organów administracyjnych i sądów federalnych.
Umiejętność porozumiewania się ustnie i pisemnie, w tym umiejętność negocjowania ze stronami trzecimi w imieniu klientów oraz przygotowywania dokumentów prawnych i prezentacji.
Zdolność do prowadzenia badań prawnych w celu zebrania i interpretacji informacji oraz zapewnienia dokładności szczegółów przy użyciu zasobów takich jak dokumenty wewnętrzne i zewnętrzne, archiwa, elektroniczne bazy danych i wywiady.
Potrzeby edukacyjne: Aby kwalifikować się na stanowisko prokuratora, musisz posiadać tytuł doktora nauk prawnych (Juris Doctorate) Amerykańskiego Stowarzyszenia Adwokatów akredytowanej szkoły prawniczej.
Warunek szczególny: Wykwalifikowani kandydaci muszą być aktualnym członkiem w dobrej kondycji stanu, terytorium Stanów Zjednoczonych, Dystryktu Kolumbii lub Commonwealth of Puerto Rico Bar Association.
Wymagania dotyczące doświadczenia: Przynajmniej 3 lata doświadczenia w praktyce prawniczej, z czego jeden rok doświadczenia może być spełniony poprzez ukończenie urzędniczej służby sądowej, jeśli zostanie ukończony w momencie zatrudnienia. Pracę urzędnika należy udokumentować w życiorysie kandydata.
Kandydaci muszą posiadać co najmniej trzyletnie doświadczenie w wykonywaniu zawodu prawnika.
Dwa z trzech lat doświadczenia muszą obejmować co najmniej jeden lub więcej z następujących obszarów praktyki:
a) zgodność z przepisami eksportowymi, w tym doradztwo podmiotom zaangażowanym w transakcje z krajami objętymi sankcjami USA;
b) prawo antymonopolowe; c) prawo międzynarodowe;
d) prawo użytkowania publicznego/regulacyjne prawa gospodarczego;
e) złożone spory sądowe; lub
f) prawo transportu materiałów niebezpiecznych. Wykwalifikowany wnioskodawca musi pomyślnie przejść badanie przesiewowe w zakresie narkotyków.
To ogłoszenia zostały wyświetlone 33 razy.
Pokaż Ogłoszenie
5 (100%) 1 głosy
EnglishFrenchGermanPolishPortugueseSpanish